Place to be is een geweldig groot vakantiehuis in het zuiden van Frankrijk met een heerlijk privé-zwembad, een prachtige oprijlaan en heel veel ruimte om u heen! Het is een zeldzame oase van rust en stilte. U heeft een prachtig infinity pool met uitzicht op een lavendelveld . Om u heen 45 hectaren weiland en bos! Het huis is eenvoudig en ongecompliceerd, kortom een fantastisch vakantiehuis om met meerdere gezinnen in door te brengen.

Place to be is goed uitgerust. De keuken heeft een dubbele oven, gaskookplaat, vaatwasser, magnetron, koffiezetapparaat, broodrooster en grote koelkasten.
Er zijn in totaal 7 slaapkamers (waarvan 2 in het bijgebouw), drie slaapkamers hebben een kingsize bed, 1 slaapkamer heeft een tweepersoonsbed en een eenpersoonsbed, 1 slaapkamer een stapelbed en er zijn nog twee slaapkamers met elk 2 aparte bedden. 6 badkamers, waarvan 3 met een douche en aeen eigen toilet!

Het infinity zwembad heeft een spectaculair uitzicht op het lavendelveld. U heeft een prachtig uitzicht vanaf het terras op de heuvels om u heen. Het is toch geweldig om de zon onder te kunnen zien gaan onder het genot van een gekoeld drankje ! Er is ook nog 1 overdekt terras op het oosten en 1 op het zuiden.

Gelegen in het zuiden van de Lot-vallei, ten zuiden van de middeleeuwse stad Puy L'Eveque en omgeven door prachtige wijnen -Cahors AOC- Rood, Rose & White.
Restaurants rondom, het restaurant in het dorp is helemaal geweldig (14 euros voor het middageten) Er is in de omgeving veel te doen en veel te zien. Bergerac luchthaven 60 minuten en Toulouse luchthaven 90 minuten

Bij Micazu sinds november 2016

Reageert gemiddeld binnen 5 uur

Wij zijn Thijs en Lydia Mennes en hebben lang in deze prachtige streek de Lot/Dordogne gewoond. Door de liefde voor de streek zijn wij begonnen met de verhuur. Wij verhuren dit huis sinds enkele jaren voor de eigenaren met veel plezier, prachtige ligging en mooie tochten te maken in de omgeving!

04-07-2020
18-07-2020
Week € 2640,00
Nacht € 377,00
18-07-2020
22-08-2020
Week € 3025,00
Nacht € 432,00
22-08-2020
30-08-2020
Week € 2640,00
Nacht € 377,00

€ 700,00
€ 150,00
€ 10,00
€ 35,00

Gelegen boven de Lot-vallei, ten zuiden van de middeleeuwse stad Puy L'Eveque en omgeven door prachtige wijnen -Cahors AOC- Rood, Rose & Wit.
Restaurants rondom, er is veel te doen en veel te zien. De luchthaven van Bergerac licht op 60 minuten afstand en de luchthaven van Toulouse ligt op 90 minuten afstand.

Tapijt

Bank 3 zits

Bed: King-size 200 x 160 cm

Kledingkast(en)

Bureau / kaptafel

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Kledingkast(en)

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Kledingkast(en)

Bed: King-size 200 x 160 cm

Kledingkast(en)

Bureau / kaptafel

Bed: 2-persoons 200 x 90 cm

Bed: 2-persoons 200 x 90 cm

Kledingkast(en)

Slaapkamer 6

Bed: King-size 200 x 160 cm

Kledingkast(en)

Bureau / kaptafel

Slaapkamer 7

Bed: 2-persoons 200 x 140 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Kledingkast(en)

Badkamer 4

Badkamer 5

Badkamer 6

Fornuis: Gas

  • 320 m2

  • Trampoline

2.640,-
2.640,-