Place to be 8,0
393,- nachtprijs vanaf (o.b.v. 1 week)

Place to be

Place to be is een prachtig vakantiehuis in het zuiden van Frankrijk met prive zwembad. Het is een zeldzame oase van rust en stilte. Geen buren op minder dan 400 meter, infinity pool met uitzicht op een gebied van lavendel, gelegen in het midden van onze 45 hectaren weiland en bos! Het huis heeft een capaciteit van maximaal 14 personen tijdens de zomermaanden.

Place to be is goed uitgerust overal, de keuken met een dubbele oven, gaskookplaat, vaatwasser, magnetron, koffiezetapparaat, broodrooster en koelkasten. Het biedt ook een vriezer, tv, dvd-speler en een BBQ etc.
Een totaal van 7 slaapkamers (waarvan 2 in het bijgebouw aangrenzende maar op zichzelf staand en volledig uitgerust), waarvan 3 met kingsize bedden. 1 slaapkamer met een tweepersoonsbed en een eenpersoonsbed, 1 slaapkamer een stapelbed en twee slaapkamers met elk 2 sets van twee aparte bedden. 6 badkamers, waarvan 3 met een douche en allemaal met eigen toiletten!

Het infinity zwembad heeft een spectaculair uitzicht op ons gebied van lavendel. Een prachtig uitzicht vanaf het terras op het zuiden, waar u in de zon onder genot van een gekoeld drankje kunt genieten van uw vakantie. 1 overdekt terras op het oosten en 1 op het zuiden.

Gelegen boven de Lot-vallei, ten zuiden van de middeleeuwse stad Puy L'Eveque en omgeven door prachtige wijnen -Cahors AOC- Rood, Rose & White.
Restaurants rondom, veel te doen en veel te zien. Bergerac luchthaven 60 minuten en Toulouse luchthaven 90 minuten

Thijs & Lydia Mennes
Thijs & Lydia Mennes

Bij Micazu sinds februari 2008

Duits, Engels, Frans, Italiaans, Nederlands

Wij zijn Thijs en Lydia Mennes en hebben lang in deze prachtige streek de Lot/Dordogne gewoond. Door de liefde voor de streek zijn wij begonnen met de verhuur. Wij verhuren dit huis sinds enkele jaren voor de eigenaren met veel plezier, prachtige ligging en mooie tochten te maken in de omgeving!

  • Per nacht (o.b.v. 1 week):
  • € 393,-
  • € 471,-
december 2018
48 1 2
49 3 4 5 6 7 8 9
50 10 11 12 13 14 15 16
51 17 18 19 20 21 22 23
52 24 25 26 27 28 29 30
53 31
januari 2019
1 1 2 3 4 5 6
2 7 8 9 10 11 12 13
3 14 15 16 17 18 19 20
4 21 22 23 24 25 26 27
5 28 29 30 31
februari 2019
5 1 2 3
6 4 5 6 7 8 9 10
7 11 12 13 14 15 16 17
8 18 19 20 21 22 23 24
9 25 26 27 28
maart 2019
9 1 2 3
10 4 5 6 7 8 9 10
11 11 12 13 14 15 16 17
12 18 19 20 21 22 23 24
13 25 26 27 28 29 30 31
april 2019
14 1 2 3 4 5 6 7
15 8 9 10 11 12 13 14
16 15 16 17 18 19 20 21
17 22 23 24 25 26 27 28
18 29 30
mei 2019
18 1 2 3 4 5
19 6 7 8 9 10 11 12
20 13 14 15 16 17 18 19
21 20 21 22 23 24 25 26
22 27 28 29 30 31
× Selectie wissen Reserveren

Periode Nacht Weekend Midweek Week Korting Minimaal verblijf
06-07-2019 - 20-07-2019 € 393,00 - - € 2750,00 - 7 nachten
20-07-2019 - 24-08-2019 € 471,00 - - € 3300,00 - 7 nachten
24-08-2019 - 01-09-2019 € 393,00 - - € 2750,00 - 7 nachten

Borgsom € 700,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht
Eindschoonmaak € 150,00 Per verblijf Betalen bij boeking | verplicht
Linnengoed € 10,00 Per persoon Betalen bij boeking | optioneel
Reserveringskosten € 35,00 Per verblijf Betalen bij boeking | verplicht

Gelegen boven de Lot-vallei, ten zuiden van de middeleeuwse stad Puy L'Eveque en omgeven door prachtige wijnen -Cahors AOC- Rood, Rose & Wit.
Restaurants rondom, er is veel te doen en veel te zien. De luchthaven van Bergerac licht op 60 minuten afstand en de luchthaven van Toulouse ligt op 90 minuten afstand.

Dit is een gezellige, warm ingerichte woonkamer.

  • Tapijt
  • Bank 3 zits

Dit is een ruime slaapkamer met heerlijk bed.

  • Bed: King-size 200 x 160 cm
  • Kledingkast(en)
  • Bureau / kaptafel

Dit is een gezellige slaapkamer.

  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Kledingkast(en)
  • Bureau / kaptafel

  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Kledingkast(en)
  • Bureau / kaptafel

Dit is een sfeervolle slaapkamer.

  • Bed: King-size 200 x 160 cm
  • Kledingkast(en)
  • Bureau / kaptafel

  • Bed: 2-persoons 200 x 90 cm
  • Bed: 2-persoons 200 x 90 cm
  • Kledingkast(en)
  • Bureau / kaptafel

Dit is een rustige slaapkamer met heerlijk bed.

  • Bed: King-size 200 x 160 cm
  • Kledingkast(en)
  • Bureau / kaptafel

Deze slaapkamer is op een warme manier ingericht.

  • Bed: 2-persoons 200 x 140 cm
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Kledingkast(en)
  • Bureau / kaptafel
  • Douche
  • Wastafel
  • Douche
  • Wastafel
  • Douche
  • Wastafel
  • Wastafel
  • Wastafel
  • Wastafel

Deze keuken is simpel maar sfeervol ingericht en beschikt over een kookeiland.

  • Soort: Aparte ruimte
  • Fornuis: Gas
  • Koelkast
  • Schoonmaakmiddelen
  • Strijkplank / strijkijzer
  • Vriezer

Dit zwembad wordt ook wel benoemd als een infinity pool en heeft een prachtig uitzicht op het lavendelveld! Het zwembad is beveiligd met een alarm.

  • Verwarming: Verwarmd zwembad
  • Privacy: Privé zwembad
  • 320 m2
  • Trampoline

Reviews

  • Op basis van 1 review 8,0
  • Algemene indruk 9,0
  • Ligging 9,0
  • Faciliteiten vakantiehuis 8,0
  • Inrichting en staat vakantiehuis 7,0
  • Hygiëne 8,0
  • Vriendelijkheid en service verhuurder 8,0
  • Prijs/kwaliteit 7,0
  • Mariet Singels, met het gezin. Gaf in gemiddeld een 8,0

    Een met veel zorg en liefde ingericht comfortabel huis met veel privacy.
    Het zwembad met daarnaast een schaduwrijke boom is een droomplekje.
    Ontbijt op het balkon, diner op het terras.
    De cipressen en de lavendel geven Schwung aan het geheel.