Place to be is een prachtig vakantiehuis in het zuiden van Frankrijk met prive zwembad. Het is een zeldzame oase van rust en stilte. Geen buren op minder dan 400 meter, infinity pool met uitzicht op een gebied van lavendel, gelegen in het midden van onze 45 hectaren weiland en bos! Het huis heeft een capaciteit van maximaal 14 personen tijdens de zomermaanden.

Place to be is goed uitgerust overal, de keuken met een dubbele oven, gaskookplaat, vaatwasser, magnetron, koffiezetapparaat, broodrooster en koelkasten. Het biedt ook een vriezer, tv, dvd-speler en een BBQ etc.
Een totaal van 7 slaapkamers (waarvan 2 in het bijgebouw aangrenzende maar op zichzelf staand en volledig uitgerust), waarvan 3 met kingsize bedden. 1 slaapkamer met een tweepersoonsbed en een eenpersoonsbed, 1 slaapkamer een stapelbed en twee slaapkamers met elk 2 sets van twee aparte bedden. 6 badkamers, waarvan 3 met een douche en allemaal met eigen toiletten!

Het infinity zwembad heeft een spectaculair uitzicht op ons gebied van lavendel. Een prachtig uitzicht vanaf het terras op het zuiden, waar u in de zon onder genot van een gekoeld drankje kunt genieten van uw vakantie. 1 overdekt terras op het oosten en 1 op het zuiden.

Gelegen boven de Lot-vallei, ten zuiden van de middeleeuwse stad Puy L'Eveque en omgeven door prachtige wijnen -Cahors AOC- Rood, Rose & White.
Restaurants rondom, veel te doen en veel te zien. Bergerac luchthaven 60 minuten en Toulouse luchthaven 90 minuten

Bij Micazu sinds november 2016

Reageert gemiddeld binnen 1 dag

Wij zijn Thijs en Lydia Mennes en hebben lang in deze prachtige streek de Lot/Dordogne gewoond. Door de liefde voor de streek zijn wij begonnen met de verhuur. Wij verhuren dit huis sinds enkele jaren voor de eigenaren met veel plezier, prachtige ligging en mooie tochten te maken in de omgeving!

04-07-2020
18-07-2020
Week € 2640,00
Nacht € 377,00
18-07-2020
22-08-2020
Week € 3025,00
Nacht € 432,00
22-08-2020
30-08-2020
Week € 2640,00
Nacht € 377,00

€ 700,00
€ 150,00
€ 10,00
€ 35,00

Gelegen boven de Lot-vallei, ten zuiden van de middeleeuwse stad Puy L'Eveque en omgeven door prachtige wijnen -Cahors AOC- Rood, Rose & Wit.
Restaurants rondom, er is veel te doen en veel te zien. De luchthaven van Bergerac licht op 60 minuten afstand en de luchthaven van Toulouse ligt op 90 minuten afstand.

Tapijt

Bank 3 zits

Bed: King-size 200 x 160 cm

Kledingkast(en)

Bureau / kaptafel

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Kledingkast(en)

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Kledingkast(en)

Bed: King-size 200 x 160 cm

Kledingkast(en)

Bureau / kaptafel

Bed: 2-persoons 200 x 90 cm

Bed: 2-persoons 200 x 90 cm

Kledingkast(en)

Slaapkamer 6

Bed: King-size 200 x 160 cm

Kledingkast(en)

Bureau / kaptafel

Slaapkamer 7

Bed: 2-persoons 200 x 140 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Kledingkast(en)

Badkamer 4

Badkamer 5

Badkamer 6

Fornuis: Gas

  • 320 m2

  • Trampoline

2.640,-
2.640,-