La petite école Grézels

9,0

La petite école Grézels

La petite école Grézels is een gezellig en sfeervol vakantiehuis, gevestigd in de woning van ‘le professeur’ van het oude jongensschooltje in het Franse plaatsje Grézels. Het is in 2018 volledig gerestaureerd en van alle hedendaagse luxe voorzien. Rond de woning ligt een grote omheinde tuin en die biedt haar gasten maximale privacy. Eten onder de oude kersenboom, de zon onder zien gaan achter de heuvels, terrassen in de zon én schaduw: de tuin biedt het allemaal. Naast de woning ligt een privé parkeerplaats  en  Grezels ligt op korte afstand van sfeervolle historische stadjes en winkels. De omgeving leent zich bij uitstek voor wandel- en  fietstochten of het bezoeken van één van de vele wijnchateaus. In de omgeving zijn meerdere mogelijkheden voor zwem- en watersportrecreatie.

De sfeer van toen

De woning is gebouwd aan het eind van de 19e eeuw.  Het pand ademt nog de sfeer van vroeger:  hoge ramen en hoge plafonds, veel licht en een fraaie authentieke trap. Oude foto’s met scholen, klassen, leerlingen en oude schoolattributen verhogen het nostalgische gevoel.

Comfort
La petite école Grézels heeft alle moderne comfort die een vakantie compleet maakt:  een ruime keuken met wasmachine, afwasmachine, oven, koelkast en diepvries, modern sanitair, tv, een grote omheinde tuin en wifi.  Drie slaapkamers waarvan één met een tweepersoonsbed. Het is ruim ingericht en biedt plaats aan zes gasten.

De verhuurder, Paul

Bij Micazu sinds maart 2019

Reageert gemiddeld binnen 5 uur

Wij hebben een passie voor Frankrijk. De rust, het klimaat, het heerlijke eten en drinken en de prachtige natuur. We kozen juist voor deze omgeving, vanwege de vele middeleeuwse dorpjes, het glooiende karakter van het landschap, het heerlijke zachte klimaat en de vriendelijkheid van de bewoners. Toen we het 19e eeuws basisschooltje met woning de eerste keer zagen waren we op slag verliefd en zagen allerlei kansen om het verwaarloosde gebouw in volle glorie te herstellen.

Paul en Veronica

De prijs is inclusief de kosten van schoonmaak van de woning en hand- en theedoeken.

De kosten voor bedlinnen bedragen € 10,00 per persoon

De borgsom bedraagt € 200,00

Vanaf 25-4-2020 is de prijs inclusief de kosten van bedlinnen.

19-10-2019
Week € 450,00
Nacht € 64,00
19-10-2019
01-11-2019
Week € 650,00
Nacht € 93,00
25-04-2020
09-05-2020
Week € 650,00
Nacht € 93,00
09-05-2020
04-07-2020
Week € 550,00
Nacht € 79,00
04-07-2020
29-08-2020
Week € 850,00
Nacht € 121,00
29-08-2020
10-10-2020
Week € 550,00
Nacht € 79,00
10-10-2020
24-10-2020
Week € 650,00
Nacht € 93,00

€ 10,00
€ 200,00
€ 6,00

28 m2

Eetkamerstoelen (6)

14 m2

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Zeil / linoleum

10 m2

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

10 m2

Bed: 1-persoons 200 x 80 cm

Bed: 1-persoons 200 x 80 cm

Zeil / linoleum

6 m2

  • 90 m2

  • Speeltuin

  • Stedentrip
  • Naturisme

  • Nederlandstalige zenders (20)
  • USB-aansluiting

  • Tuinstoel(en) (19)

450,-
450,-

Maison d'Abou

9,4
Hanneke & Arjan Neeleman

Château Fabre Vieux

8,9