Les Sapins
325,- weekprijs vanaf

Les Sapins

Onze gîte Les Sapins herkent u onmiddellijk aan de verschillende 'Sapins' in de tuin voor het terras. Er is parkeerplaats voor 2 à 3 auto's voor de gîte. Je gaat binnen langs het schuifraam aan het grote terras 38m² dat uitkijkt op onze tuin met vele verschillende bomen.
Binnen heb je een grote living met ingerichte keuken, bijna 42m² en plaats voor 8 à 10 personen. In de living voorzien wij een slaapzetel voor 2 personen. Rechts naast de living heeft u nog 2 slaapkamers, telkens voor 2 personen, en badkamer met toilet. Door de gang naar boven in het torentje hebben we nog 2 slaapkamers met 2 badkamers met douche en lavabo en 1 toilet.

Het zwembad van 10 op 4,5, heeft een eerste ondiepe gedeelte van 3,5 op 4,5 zodat onze kleintjes lekker kunnen spelen, verder wordt het iets dieper zodat ook de grotere aan hun trekken komen.

De verhuurder, Brigitte

Brigitte De Bonnaire
Brigitte De Bonnaire

Bij Micazu sinds januari 2006

België
Duits, Engels, Frans, Nederlands

Hallo, wij zijn Joeri en Brigitte, samen met onze zonen Gilles en Beau en ons Kooikerhondje Mischka zijn wij in 2006 verhuisd van Antwerpen (B) naar Lot en Garonne. Hier in Lencouet hebben wij onze droom om gîtes en chambre d'hôtes uit te baten kunnen waarmaken. Het is hier een hele rustige streek, we genieten elke dag van de prachtige natuur.

  • € 325,-
december 2016
48 1 2 3 4
49 5 6 7 8 9 10 11
50 12 13 14 15 16 17 18
51 19 20 21 22 23 24 25
52 26 27 28 29 30 31
januari 2017
52 1
1 2 3 4 5 6 7 8
2 9 10 11 12 13 14 15
3 16 17 18 19 20 21 22
4 23 24 25 26 27 28 29
5 30 31
februari 2017
5 1 2 3 4 5
6 6 7 8 9 10 11 12
7 13 14 15 16 17 18 19
8 20 21 22 23 24 25 26
9 27 28
maart 2017
9 1 2 3 4 5
10 6 7 8 9 10 11 12
11 13 14 15 16 17 18 19
12 20 21 22 23 24 25 26
13 27 28 29 30 31
april 2017
13 1 2
14 3 4 5 6 7 8 9
15 10 11 12 13 14 15 16
16 17 18 19 20 21 22 23
17 24 25 26 27 28 29 30
mei 2017
18 1 2 3 4 5 6 7
19 8 9 10 11 12 13 14
20 15 16 17 18 19 20 21
21 22 23 24 25 26 27 28
22 29 30 31
× Selectie wissen Reserveer nu

Inclusief onthaal, schoonmaak en bedlinnen.

Winter tarieven  oktober - eind maart
Exclusief bedlinnen, elektriciteit en kortingen

24-09-2016 - 01-04-2017 € 325,00 - - € 39,00 - 7 nachten

Elektra € - Naar verbruik Ter plaatse betalen | verplicht
Waarborgsom € 200,00 Per verblijf Betalen bij boeking | optioneel

Het leefgedeelte bestaat uit een zithoek, eethoek ( voor max 8 personen), open keuken. De slaapkamers zijn niet immens groot, maar wel erg funktioneel. Alle 3 hebben ze een ingebouwde hang-en legkast. 2 Slaapkamers hebben douche en wastafel. Boven en beneden: elk een wc. De inrichting/uitrusting is erg compleet: vaatwasser, wasmachine, combinatie gril/magnetron, electrisch fornuis, afzuigkap ,koffiezetapparaat, waterkoker, Toaster, potten, pannen,bestek, alle soorten glazen en borden enz. Zelfs aan een oestermes is gedacht. Ik weet niet of het voor u van belang is: babybed, babybad , kinderstoel, speelgoed worden met plezier gratis ter beschikking gesteld. Tv, met Vlaamse, Nederlandse, franse en Engelstalige zenders, Videorecorder en DVD speler met veel speelfilms. Draadloos internet aanwezig. WIFI
Aquitaine en de Sud-OuestFeugarolles is gelegen in Zuid-west Frankrijk , in de oude provincie Gascogne. De grootste stad in de nabijheid is Agen (25 km). Lavardac , Nérac en Vianne zijn aangrenzende kleinere steden De omgeving is er uitbundig groen, het klimaat zonnig en mild.Het dorpje (800 inw.) ligt in het departement van de Lot-et-Garonne, met prachtige natuurgebieden, afgewisseld met land- en tuinbouwgebieden . Ook de uitgestrekte zonnebloemvelden zouden Vincent van Gogh hebben doen likkebaarden.Het landschap is heuvelachtig en afwisselend vlak in de vallei van de Garonne. In de omgeving zijn er tal van schilderachtige dorpen en zogenaamde "Bastides", kleine versterkte steden die uit de vroege middeleeuwen stammen.
Ligging en omgeving
Kunst en festivals. De hele zomer lang biedt de Gascogne een rijke waaier aan festivals: concerten van klassieke muziek, jazz, dans, theater, klank- en lichtspelen, tentoonstellingen, folklore-markten enz.De streek is beroemd omwille van zijn gastronomie. Specialiteiten zijn de Foie-gras van eend, magret de canard (eendeborst), Armagnac en excellente wijnen zoals de Côtes de Buzet en Duras. Er zijn tal van kleine voortreffelijke (en zéér betaalbare) restaurants, naast typische "Auberges à la ferme" en natuurlijk ook enkele top-restaurants met een kwotering in de verschillende gidsen.Ook de eigengemaakte confituur/jam van Marianne ( verrassende combinaties en met 50% minder suiker) zijn niet te versmaden! DaguitstapjesVele bezienswaardigheden in de streek.Uitstapjes zijn uitstekend mogelijk: naar de Pyreneeën , de Landes, het Baskenland, de Atlantische oceaan, de Middellandse zee, de wijngebieden van de Buzet, Gers, Bordeaux enz.Maar…….misschien komt u hieraan helemaal niet toe omdat de direkte omgeving al meer dan genoeg te bieden heeft!!!En dan ook nog: die heerlijke rust en het rustige tempo van leven in deze unieke en nog on-ontdekte streek door het massa-toerisme.Sport en ontspanningDe streek is ideaal voor een rustige landelijke vakantie en biedt vele ontspanningsmogelijkheden: wandelen, fietsen, paardrijden, vissen, zwemmen, golf enz.Ook iets minder rustige aktiviteiten zijn mogelijk, zoals parachutespringen, ULM- vliegen, karting.

  • 40 m2
  • Ventilator
  • Eetkamerstoelen (6)
  • Bank 1.5 zits
  • Bank 3 zits
  • 12 m2
  • Natuursteen
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Dekbedden
  • Kledingkast(en) (1)
  • 12 m2
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Dekbedden
  • Kledingkast(en) (1)
  • 10 m2
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Dekbedden
  • Kledingkast(en) (1)
  • 10 m2
  • Natuursteen
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Dekbedden
  • Kledingkast(en) (1)

Badkamer met inloopdouche

  • 6 m2
  • Douche
  • Wastafel

BAdkamer

  • 6 m2
  • Douche
  • Wastafel

Badkamer met inloopdouche

  • 10 m2
  • Wastafel
  • Fornuis: Elektrisch (4 Kookzones/branders)
  • Combimagnetron
  • Droogrek
  • Koelkast
  • Mixer
  • Schoonmaakmiddelen
  • Vriezer

Het zwembad heeft ook een minder diep deel van 3 op 4.

  • Verwarming: Niet verwarmd zwembad
  • Privacy: Gemeenschappelijk zwembad
  • Afmetingen in m: 10 x 5 x 1,8 (L x B x D)
  • 125 m2
  • Attractieparken
  • Televisiescherm in cm: (55)
  • Nederlandstalige zenders (7)
  • Carport
  • Ligstoel(en) (8)
  • Tuinstoel(en) (6)
  • Dakterras